1. دکتر آلاله طلوعی
  2. مقالات دندانپزشکی کودکان
  3. می‌دانید در کارهای دندان‌پزشکی چه زمانی باید به کودکتان پاداش دهید؟
می‌دانید در کارهای دندان‌پزشکی چه زمانی باید به کودکتان پاداش دهید؟

می‌دانید در کارهای دندان‌پزشکی چه زمانی باید به کودکتان پاداش دهید؟

می‌دانید چه زمانی باید به کودکتان پاداش دهید؟ در این مطلب دکتر آلاله طلوعی بهترین متخصص دندانپزشکی کودکان در تهران به پاسخ این سوال پرداخته اند. ما خیلی دوست داریم به بچه‌هایمان هدیه دهیم؛ پدر و مادرها علاقه دارند که وقتی یک کار خوب انجام می‌دهند به آن‌ها هدیه دهند که اصطلاحاً به آن پاداش دادن می‌گوییم؛ اما در کارهای دندان‌پزشکی اگر کارشان را انجام دادیم و بچه‌ی ما خوب و همکار بود؛ پدر و مادرهایی که دوست دارند می توانند به کودکشان هدیه یا پاداش دهند.

دکتر آلاله طلوعی متخصص دندانپزشکی کودکان در تهران

در کارهای دندان‌پزشکی چه زمانی به کودک پاداش دهیم؟

اگر قبل از کار دندان‌پزشکی این کار را انجام دهند مثل باج دادن به کودک است و کار بسیار اشتباهی است؛ وقتی‌که بچه به این روش عادت کند؛ اول باج می‌گیرد و بعد آن کار را انجام می‌دهد و این کار کاملاً اشتباه است.

مرکز دندانپزشکی اطفال دکتر آلاله طلوعی در تهران خدماتی همچون عصب کشی دندان شیری  و روکش دندان شیری کودک  قابل انجام می باشد.

در آخر

در این مطلب در مورد اینکه در کارهای دندان‌پزشکی چه زمانی باید به کودکان پاداش دهیم صحبت شد. سعی کنیم وقتی کودکان کار خوب را که انجام دادند؛ تشویق مثبت داده و هدیه دهیم؛ کار خوب را انجام ندادند و در کارهای دندانپزشکی همکاری نکردند به هیچ عنوان هیچ پاداش و هدیه‌ای به آن‌ها ندهیم و دلمان نسوزد؛ کار خوب پاداش، کار خوب انجام ندادند پاداش ندهیم؛ قبل از کار دندانپزشکی به هیچ عنوان نباید هدیه‌ای به کودکانمان دهیم؛ چون اسم این کار باج دادن است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست