1. دکتر آلاله طلوعی
  2. مقالات دندانپزشکی کودکان
  3. قیمت دندانپزشکی کودکان در تهران
قیمت دندانپزشکی کودکان در تهران | دکتر آلاله طلوعی

قیمت دندانپزشکی کودکان در تهران

قیمت دندانپزشکی کودکان در تهران، عنوان مطلبی است که در این مقاله از سایت خانم دکتر آلاله طلوعی بهترین دندانپزشک کودکان در زعفرانیه قصد توضیح در مورد آن را داریم. دکتر طلوعی قادر به ارائه خدمات تخصصی متفاوتی مانند: عصب کشی دندان، فلورایدتراپی، ارتودنسی پیشگیری، به کودکان عزیز شما هستند که در ادامه در مورد هر یک از آن‌ها توضیحات بیشتری خواهیم داد.

ارائه بهترین خدمات و قیمت دندانپزشکی کودکان در تهران | دکتر آلاله طلوعی

قیمت دندانپزشکی کودکان در تهران

انواع خدمات دندانپزشکی کودکان در تهران به دلیل تفاوت در عوامل مختلفی مانند: تعداد جلسات مورد نیاز، تخصص و تجربه دندانپزشک کودک، مواد و تجهیزات مورد نیاز برای درمان، محل انجام خدمات (کلینیک تخصصی/عمومی) و میزان پوشش دهی بیمه‌ی بیمار از خدمات دندانپزشکی؛ هزینه و قیمت متفاوتی دارند.

توجه داشته باشید که تعیین قیمت و هزینه پرداختی برای خدمات دندانپزشکی کودکان در تهران، فقط زمانی به طور دقیق مشخص می‌شود که متخصص دندانپزشک اطفال، وضعیت دهان و دندان کودک شما را معاینه کند و بر اساس آن به شما قیمت بگوید. به همین دلیل هم نمی‌توان قیمتی دقیق برای خدمات عنوان کرد و فقط می‌توان عوامل تاثیر گذار در قیمت را بررسی کرد.

در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد تمامی خدمات قابل ارائه توسط دکتر آلاله طلوعی و عوامل تاثیر گذار در قیمت هر یک از این خدمات برای شما توضیحات کاملی ارائه دهیم.

قیمت دندانپزشکی کودکان در شمال تهران

عوامل موثر در قیمت کشیدن دندان کودک در تهران

کشیدن دندان هم مانند دیگر خدمات مورد نیاز برای دندان‌های کودکان لازم است در زمان مناسب انجام شود. دندانپزشک متخصص کودک تا حد امکان سعی می‌کند تا دندان‌های شیری او را در جای خود حفظ کند؛ به دلیل این‌که این دندان‌ها نقش یک نگهدارنده محل، برای دندان‌های دائمی را بازی می‌کنند.

از جمله عواملی که در قیمت کشیدن دندان کودک در تهران بسیار تاثیرگذار است؛ تعداد دندانی که لازم است از دهان خارج شود و همچنین استفاده از بی حسی موضعی یا بیهوشی کامل، محل انجام عمل (مطب/ کلینیک/ بیمارستان)، نوع بیمه، تجربه و تخصص دندانپزشک کودکان است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به مقاله «کشیدن دندان کودک در تهران» مراجعه کنید.

عوامل موثر در قیمت روکش دندان کودک در تهران

گفتیم که متخصص دندانپزشکی اطفال سعی می‌کند که دندان شیری را حفظ کند. یکی از راه‌های محافظت از دندان شیری روکش دندان است. این روکش در زمان‌هایی که تاج دندان شیری آسیب دیده است و حتی با مواد پرکننده هم قادر به ترمیم نیست؛ استفاده می شود؛ تا هم نقش تاج دندان را ایفا کند و هم از شکستن بیشتر دندان پیشگیری کند.

قیمت روکش دندان بر اساس نوع آن که شامل: روکش از جنس استیل ضد زنگ، استیل روکش دار، روکش‌های استریپ کرون و روکش‌های سفید است، تعداد دندان‌هایی که نیازمند روکش هستند، محل انجام روکش دندان (مطب/ کلینیک/ بیمارستان)، نوع بیمه، تجربه و تخصص دندانپزشک کودکان تعیین می‌شود. برای اطلاعات بیشتر به مقاله «روکش دندان کودک در تهران» مراجعه کنید.

عوامل موثر در قیمت روکش دندان کودک در تهران

عوامل موثر در قیمت فیشورسیلانت دندان کودک در تهران

فیشورسیلانت یا شیارپوش، ماده‌ای بدون رنگ یا سفید است که برای دندان‌های دارای شیار عمیق و منافذ استفاده می‌شود.  مواد فیشورسیلانت مانند یک سد عمل می‌کنند که جلوی شیارها و درزهای دندان را گرفته و مانع از به جا ماندن مواد غذایی و پوسیدگی آن‌ها می شود.

هزینه انجام فیشورسیلانت در مقایسه با دیگر خدمات درمانی دندانپزشکی بسیار ارزان‌تر است و نوعی پیشگیری به حساب می‌آید. قیمت آن بسته به تعداد دندان‌هایی که قرار است شیارپوشی شود و وجود یا عدم پوسیدگی در دندان‌ها، تجربه و تخصص دندانپزشک کودکان متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر در این مورد مقاله «فیشورسیلانت در تهران» را مطالعه کنید.

اینستاگرا دکتر آلاله طلوعی

عوامل موثر در قیمت عصب کشی دندان کودک در تهران

عصب کشی دندان درمانی مؤثر و مطمئن برای تسکین درد و جلوگیری از گسترش پوسیدگی در دندان کودکان و بزرگسالان است. این درمان برای حفظ دندان شیری انجام می‌شود تا زمانی که آنها به طور معمول لق شده، افتاده و با دندان داِئمی جایگزین شوند. معمولا هزینه عصب کشی دندان کودک، به دلیل اینکه تعداد کانال‌های دندان شیری کم‌تر از دندان آسیاب است؛ کمتر است.

هزینه عصب کشی دندان شیری به تعداد دندان‌هایی که نیاز به عصب کشی دارند، تعداد کانال‌ها و ریشه دندان، موقعیت دندان در دهان، شرایط  و میزان عفونت دندان بستگی دارد. برای مطاله بیشتر می‌توانید به صفحه «عصب کشی دندان کودک در تهران» مراجعه کنید.

مشاوره رایگان عصب کشی دندان کودکان در زعفرانیه تهران | دکتر آلاله طلوعی

عوامل موثر در قیمت فلوراید تراپی در تهران

فلوراید ماده‌ای است که از پوسیدگی دندان‌ها جلوگیری می‌کند. این  درمان معمولاً به‌صورت دوره‌ای انجام می‌شود و مقاومت دندان را در برابر پوسیدگی چندبرابر می‌نماید و با انجام آن می‌توانید کودک خود را از انجام درمان‌های گران تر مانند کشیدن دندان و عصب کشی بی‌نیاز کنید.

هزینه فلوراید‌ درمانی مانند فیشورسیلانت، نسبت به سایر خدمات دندانپزشکی بسیار کم‌تر است و به عواملی مانند: نوع فلوراید و میزان فلوراید مصرفی (تعداد دندان‌ها) بستگی دارد. برای اظلاع از مراحل انجام و همچنین بهترین سن برای فلوراید تراپی به صفحه «فلوراید تراپی در تهران» مراجعه کنید.

عوامل موثر در قیمت فلوراید تراپی در تهران

عوامل موثر در قیمت ارتودنسی دندان کودکان در تهران

والدین عزیز لازم است که فرزند خود را به طور مداوم نزد دندانپزشک کودکان ببرید تا متخصص وضعیت دندان‌های او را بررسی و از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری کند. بهترین سنی که متخصصین برای ارتودنسی دندان کودکان پیشنهاد می‌دهند ۸-۱۰ سالگی است؛ اما از سن 7 سالگی هم می‌توان این درمان را انجام داد.

هزینه ارتودنسی دندان کودکان به نوع ارتودنسی (ثابت / متحرک)، میزان نامرتب بودن دندان‌ها، وجود یا عدم وجود مشکلات فکی و سن مراجعه به متخصص بستگی دارد. به یاد داشته باشید که مراجعه به هنگام و شروع درمان ارتودنسی از نیاز به جراحی‌های دردناک و پرهزینه فک و طولانی شدن درمان جلوگیری می‌کند. برای مطاله بیشتر می‌توانید به صفحه «ارتودنسی پیشگیری در تهران» مراجعه کنید.

عوامل موثر در قیمت ارتودنسی دندان کودکان در تهران

جمع بندی

در این مطلب به انواع  خدمات و قیمت دندانپزشکی کودکان در تهران پرداختیم. گفته شد که قیمت دندانپزشکی کودک بستگی به درمانی دارد که دندان‌ها نیازمند آن هستند. باید بدانید که هیچگونه روش درمانی بدون معاینه اولیه توسط دندانپزشک متخصص کودکان امکان قیمت گذاری دقیق ندارد و شما لازم است برای اطلاع از قیمت دقیق خدمات دندانپزشکی یک جلسه حضوری به ملاقات دندانپزشکی بروید.

در صورت داشتن هر نوع سوال و رزرو نوبت با بهترین دندانپزشک کودکان منطقه یک تهران دکتر آلاله طلوعی، می‌توانید همه روزه از ساعت: ۱۰ صبح تا ۱۲ ظهر و ۴ عصر تا ۸ شب با شماره: ۰۹۱۰۱۳۷۲۸۲۰ تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان جنوبی، پلاک ۱۴، برج الماس، واحد 14 مراجعه کنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست